imgonline-com-ua-Resize-QjcBVN3aayCBb3Світ змінюється з неймовірною швидкістю, і розвиток комунікаційних технологій цьому сприяє. Щороку проникнення Інтернету в наше життя стає потужнішим. Разом з цим збільшується кількість і користувачів, зокрема дітей. Тому дуже важливо навчити здобувачів освіти дотримуватися правил безпечної поведінки в кіберпросторі. Саме це було метою бесіди-трегінгу "Безпечна поведінка у кіберпросторі". Здобувачі освіти мали змогу обговорити ризики, які можуть їх чекати в кіберпросторі та ознайомитися з порадами щодо безпечної поведінки.

imgonline-com-ua-Resize-t2XQtYlKpEGНа сьогодні у світі критичною залишається проблема насильства і, зокрема, булінгу – цькування та проявів агресії до особистості з метою її приниження. Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини – все це може стати причинами цькування.
"Булінг"... Що це? З ким це може статися? Хто може стати булером? Яка відповідальність? Ці та інші питання піднімалися під час інформаційної бесіди «Безпечна школа». Розмова була змістовною, учні дізналися як протидіяти насильству, як відрізнити види булінгу, до кого необхідно звертатися у таких випадках тощо.
Ми закликаємо не бути байдужими до цієї проблеми, адже навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід на все життя. Ми знаємо, що здорове суспільство будується на взаємоповазі!

Більше фото

Join Us Facebook

Наше відео

Кабінет психологічної служби

obg 210

123

ndgl 116111

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.