Чотири роки навчання у початковій школі пролетіли як одна мить. І ось для наших четвертокласників настав час першого значущого ювілею. Цими днями у класі відбулося незабутнє та трохиле свято « Прощавай, дитинство світанкове ». Захід став яскравим підсумком першої важливої сходинки у життя школярів. Під час свята панувала особлива атмосфера: діти згадували свої перші несміливі кроки за партами, ділилися кумедними історіями з уроків, декламували вірші, співали пісні та підготували танці – дяки батькам та нашим захисникам. Слова особливої дяки звучали на адресу перших вчителів, батькам, які протягом усього шляху підтримували, допомагали та набридли дітей на перші победи у світі знань.













