Підбиваємо підсумки благодійної акції – донату на підтримку ЗСУ.
Наш Останній дзвоник цьогоріч звучав по-особливому. Він не просто сповістив про початок літніх канікул, а став символом нашої єдності та безмежної вдячності тим, кому ми маємо це свято — нашим незламним Захисникам та захисницям України.
Ми разом довели, що серця наших учнів, батьків та учителів б'ються в унісон заради Перемоги. Замість традиційних букетів ми вибрали підтримку, яка справді рятує життя.
Завдяки вашій небайдужості, активності та щирим серцям нам вдалося зібрати: 15700 грн!
Ці кошти будуть передані на потреби ЗСУ.
Шкірна гривня з цієї суми — це внесок у наближення нашої спільної мети.
Величезна дяка кожному, хто долучився! Дякуємо батькам за підтримку ініціативи, учням — за активність, а вчителям — за те, що виховуєте справжні патріоти.
Ми ще раз довели: як ми разом, то ми непереможні! Бажаємо всім мирного, безпечного та наповненого добром літа!
Слава Збройним силам України!













